img

Utbytteinfo.com

Oversikt over historisk utbytte for de fleste Norske aksjer og grunnfondsbevis notert på Oslo Børs

Aksje Frekvens 2016 U% 2015 U%
ABG Sundal Collier HoldingÅrlig0.510.12%0.69.06%
AF GruppenÅrlig53.13%85.84%
AKVA GroupÅrlig1.251.49%11.89%
Hiddn SolutionsÅrlig00.000.7651.35%
AkerÅrlig164.95%106.10%
Aker SolutionsÅrlig00.00%00.00%
American Shipping CompanyKvartalsvis3.8815.97%3.49.07%
ApptixÅrlig1.65203.70168.97%
Arendals FossekompaniÅrlig953.21%964.62%
AteaÅrlig6.58.18%6.58.84%
Aurskog SparebankÅrlig104.90%105.32%
Austevoll SeafoodÅrlig2.52.99%712.96%
BW Offshore LimitedKvartalsvis00.00%0.248.63%
BakkafrostÅrlig10.43.47%10.453.99%
BelshipsÅrlig00.00%00.00%
BonheurÅrlig22.77%23.77%
BouvetÅrlig74.90%66.12%
ByggmaÅrlig56.69%1114.67%
Data ResponsÅrlig15.46%17.46%
DnB NORÅrlig5.74.44%4.54.10%
Eidesvik OffshoreÅrlig00.00%00.00%
EkornesÅrlig65.63%44.02%
Fred. Olsen EnergyÅrlig00.00%00.00%
FrontlineÅrlig7.1311.503.4913.75%
GC Rieber ShippingÅrlig00.00%00.00%
Gjensidige ForsikringÅrlig6.84.96%12.48.73%
Golden Ocean GroupKvartalsvis00.00%00.00%
Grieg SeafoodÅrlig33.67%1.54.84%
GyldendalÅrlig72.75%72.85%
Hafslund ser. AÅrlig3.253.45%35.02%
Helgeland SparebankÅrlig3.754.46%2.754.66%
Hexagon CompositesÅrlig00.00%00.00%
Høland og Setskog SparebankÅrlig54.67%53.94%
Indre Sogn SparebankÅrlig33.76%45.76%
IteraÅrlig0.183.46%0.277.94%
KitronÅrlig0.254.15%0.215.38%
Jæren SparebankÅrlig65.24%33.06%
Kongsberg GruppenÅrlig3.753.01%4.252.93%
Lerøy Seafood GroupÅrlig132.70%123.64%
Marine HarvestKvartalsvis106.42%5.45.87%
Medi-StimÅrlig1.752.38%1.653.07%
Melhus SparebankÅrlig8.56.80%8.56.77%
NTSÅrlig0.250.84%0.20.71%
Skue SparebankÅrlig55.03%4.54.93%
Norsk HydroÅrlig1.253.03%13.02%
Norway Royal SalmonÅrlig9.54.59%2.63.25%
Olav Thon EiendomsselskapÅrlig21.25%1.81.27%
OrklaÅrlig2.63.32%2.53.57%
StrongPointÅrlig1.59.26%0.453.18%
Petroleum Geo-ServicesÅrlig00.00%00.00%
Polaris MediaÅrlig17.30%1.256.54%
ProsafeKvartalsvis00.00%0.82.68%
Protector ForsikringÅrlig2.253.27%2.253.05%
SpareBank 1 Østfold AkershusÅrlig7.44.08%3.93.16%
SalMarÅrlig124.65%106.45%
Sandnes SparebankÅrlig1.253.10%00.00%
SchibstedÅrlig1.750.88%1.750.35%
SeadrillKvartalsvis00.00%00.00%
Skiens AktiemølleÅrlig73.5268.25%42.543.93%
SolvangÅrlig00.00%26.27%
SpareBank 1 BVÅrlig1.876.80%0.814.24%
SpareBank 1 Nord-NorgeÅrlig3.456.60%25.45%
SpareBank 1 Ringerike HadelandÅrlig11.36.35%7.84.44%
SpareBank 1 SMNÅrlig34.63%2.254.46%
SpareBank 1 SR-BankÅrlig2.253.30%1.53.82%
Sparebanken MøreÅrlig145.51%11.56.12%
Sparebanken VestÅrlig4.57.96%1.13.14%
Sparebanken ØstÅrlig47.69%3.36.93%
StatoilKvartalsvis7.244.57%7.284.58%
Stolt-NielsenÅrlig8.347.87%8.077.83%
StorebrandÅrlig1.553.38%00.00%
Storm Real EstateÅrlig00.00%3.836.02%
Subsea 7Årlig54.57%00.00%
TGS-NOPEC Geophysical CompanyÅrlig4.952.58%1.30.92%
TelenorÅrlig4.33.33%7.55.10%
NextGenTel HoldingÅrlig0.51.78%2.758.09%
Tomra SystemsÅrlig2.12.32%1.751.83%
Totens SparebankÅrlig66.06%56.06%
VeidekkeÅrlig4.53.64%43.69%
Voss Veksel- og LandmandsbankÅrlig4.754.04%3.52.92%
Wilh. Wilhelmsen HoldingKvartalsvis52.53%53.77%
Yara InternationalÅrlig102.94%153.92%
Philly ShipyardKvartalsvis60.8498.53%6.24.29%
Awilco DrillingKvartalsvis5.0512.38%14.5547.09%
S.D. Standard DrillingÅrlig00.001.11284.62%
SpectrumÅrlig00.00%00.00%
BorregaardÅrlig3.54.14%1.53.04%
Höegh LNG HoldingsKvartalsvis3.563.69%3.323.52%
Kværner ASAÅrlig00.00%0.151.81%
Selvaag BoligÅrlig1.64.00%1.55.77%
Odfjell DrillingÅrlig00.00%00.00%
Ocean Yield ASAKvartalsvis5.899.06%5.139.08%
Avance Gas Holding LtdKvartalsvis2.419.09%62.8853.74%
Havyard Group ASAKvartalsvis00.00%00.00%
BW LPG LimitedKvartalsvis6.417.62%15.6125.08%
Entra ASAÅrlig1.752.04%34.21%
XXLÅrlig22.04%21.96%
ZalarisÅrlig0.872.65%0.852.37%
RenoNordenÅrlig00.00%1.845.33%
WeifaÅrlig1.55.882.259.47%
Pioneer Property GroupÅrlig7.527.836.56.60%
Scatec SolarÅrlig0.711.82%0.661.69%
SkandiabankenÅrlig1.52.1400.00%

Kommende Ex datoer

Aksje Ex. dato
Se alle
Google+