img

Utbytteinfo.com

Oversikt over historisk utbytte for de fleste Norske aksjer og grunnfondsbevis notert på Oslo Børs

Aksje Ex. dato Utbetalingsdato
ABG Sundal Collier Holding2018-04-272018-05-08
AF Gruppen2018-05-112018-05-23
AKVA Group2018-03-092018-03-19
Aker2018-04-242018-05-03
Atea2018-04-272018-05-08
Aurskog Sparebank2018-03-012018-03-15
Bakkafrost2018-04-162018-04-30
Bonheur2018-05-312018-06-11
Gjensidige Forsikring2018-04-092018-04-16
Sparebanken Møre2018-03-222018-04-04
Statoil2018-05-162018-05-30
Veidekke2018-05-032018-05-16


















































Kommende Ex datoer

Aksje Ex. dato
ASC2018-04-27
AKER2018-04-24
ATEA2018-04-27
VEI2018-05-03
Se alle
Google+